Prowadzisz biuro podróży i chcesz, aby oferta Och Travel była widoczna w oknach Twojego biura podróży? Nie czekaj i pobierz materiały, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

 

Włochy Klasyczne 14-20.06.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Włochy Klasyczne 28.06-4.07.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Włochy Klasyczne 12-18.07.2024

Włochy Klasyczne 12-18.08.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Grecka Przygoda 21-29.09.2024

Bratysława i Wiedeń 21-25.07.2024

Bratysława i Wiedeń 25-29.08.2024

Budapeszt i Zakole Dunaju 18-22.08.2024

Chorwacki Odjazd 7-16.06.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Chorwacki Odjazd 21-30.06.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Chorwacki Odjazd 28.06-7.07.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Chorwacki Odjazd 5-14.07.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Chorwacki Odjazd 12-21.07.2024

Chorwacki Odjazd 26.07-4.08.2024

Perły Katalonii 6-15.09.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Toskania Z+W 14-20.09.2024

Normandia i Bretania 08-14.06.2024

Słoweńskie Perły 3-7.07.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Słoweńskie Perły 14-18.08.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Słoweńskie Perły 18-22.09.2024

Perły Niderlandów 18-21.07.2024

Istria Perła Chorwacji 16-21.07.2024

Witaj, Rumunio! 13-19.07.2024

Witaj, Rumunio! 24-30.08.2024

Saksonia i Karlowe Wary 12-14.07.2024

Saksonia i Karlowe Wary 15-17.08.2024

Bawaria 14-18.07.2024

Bawaria 25-29.08.2024

Litwa Zachwyca Wilno i Troki 21-25.07.2024

Litwa Zachwyca Wilno i Troki 18-22.08.2024

Litwa Zachwyca Wilno i Troki 25-29.08.2024

Park Mużakowski 13.07.2024

Bruksela, Brugia i Spa 15-18.08.2024

Padwa, Asyż, San Marino 13-18.08.2024

Włoskie Jeziora i Szwajcarski Pociąg 08-14.06.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Włoskie Jeziora i Szwajcarski Pociąg 14-20.06.2023 IMPREZA POTWIERDZONA

Włoskie Jeziora i Szwajcarski Pociąg 19-25.10.2024 IMPREZA POTWIERDZONA

Włochy, Monako, Francja 12-18.08.2024

 

2025

Karnawał w Wenecji 20-23.02.2025 IMPREZA POTWIERDZONA

Karnawał w Wenecji 27.02-2.03.2025

 

NOWOŚCI

Liguria i Garda 30.08-4.09.2024

Ryga, Tallin, Sztokholm, Helsinki 29.09-4.10.2024

Słoweńskie Pejzaże 9-13.10.2024